2. DeutschMann Rallye Trebišov 2018 s trojicou posádok KL Racing Rally Teamu

Desať náročných rýchlostných skúšok, ale aj veľká rally show, akú Trebišov ešte nikdy v minulosti nezažil. Toto všetko sľubuje organizátor 2. DeutschMann Rallye Trebišov 2018 v dňoch 31.8. – 1.9.2018.

K tomu, aby táto show vôbec mohla odštartovať, je samozrejme treba aj spoluprácu so súťažiacimi a ich rally posádkami. Tých sa v Trebišove predstaví takmer päťdesiat, pričom medzi nimi nebude chýbať ani trojica súťažných posádok slovenského KL Racing Rally Teamu.

Poďme sa spoločne pozrieť na to, kto sa vlastne vo farbách KL Racing Rally Teamu v Trebišove predstaví. Určite jedno z najväčších potešení rally fanúšikom v Trebišove dopraje posádka Tomáš Kukučka a Peter Vejačka. Tá totiž privezie, rovnako ako na predchádzajúcich podujatiach seriálu Majstrovstvá Slovenska v rally 2018, vozidlo Škoda Fabia v špecifikácii WRC.

Ani Pavol Cireň s Marcelom Hrankom divákov určite nesklamú. Táto dvojica sa mestským okruhom, ale aj ostatnými rýchlostnými skúškami preženú na vozidle Renaul Clio R3 Maxi.

Poslednou posádkou, ktorá sa vo farbách KL Racing Rally Teamu v rámci 2. DeutschMann Rally Trebišov 2018 predstaví bude poľská dvojica Tomasz Wróblewski a Michal Poradzisz, ktorí volia na túto súťaž vozidlo Peugeot 208 R2.

Nielen pre súťažné posádky KL Racing Rally Teamu, ale aj na všetky ostatné, ktoré sa v rámci Rally Trebišov počas piatku a soboty (31.8. – 1.9.2018) predstavia pripravil organizátor trochu netradične, už pred štartovou rampou prvú rýchlostnú skúšku. Tou bude mestský okruh v Trebišove, ktorý štartuje od 17:30 hodiny. Po tomto malom rozohriatí sa súťažné posádky predstavia divákom od 19:00 hodiny na štartovej rampe. Na sobotu pripravil organizátor ďalšiu nádielku v podobe deviatich rýchlostných skúšok, ktoré budú na tratiach mimo Trebišova. Práve na týchto rýchlostných skúškach sa bude rozhodovať o konečných výsledkoch 2. DeutschMann Rally Trebišov 2018. Meno víťaza sa dozvieme v sobotu popoludní od 16:20 hodiny.

Miro Majláth